Этномәдени бірлестіктер

Версия для печати

Алматы облыстық этномәдени бірлестіктері туралы ақпарат

Этномәдени орталығының атаулары

Төрағаларының аты-жөні

1.

Алматы облыстық «Ахыска» түрік мәдени орталығы

Асиев

Шахисмаил Ахметович

2.

Алматы облыстық ұйғыр этномәдени орталығы

Алимбердиева

Аида Бархатовна

3.

Алматы облыстық өзбек этномәдени орталығы

Ахметова

Асия Турсыновна

4.

Алматы облыстық орыс этномәдени орталығы

Бузыкин

Александр Александрович

5.

Алматы облыстық «славян қозғалысы» қоғамдық бірлестігі

Белик

Наталья Алексеевна

6.

«АВИВ» еврей мәдени қайырымдылық орталығы

Возчиков

Игорь Александрович

7.

Алматы облыстық армян  мәдениеті қауымдастығы

Гаспарян

Кнарик Ерджаниковна

8.

«Қазақстан – Украина» Алматы облыстық украин қоғамы

Гирш

Леонид Юзефович

9.

Алматы облыстық «Туган  тель» татар этномәдени  орталығы

Валишанов

Руслан Вахапович

10.

Алматы облыстық «Элефтерия» гректер қоғамы

Иорданиди

Георгий Константинович

11.

Алматы облыстық шешен-ингуш «Вайнах» этномәдени орталығы

Бойсаев

Адам Имранович

12.

Алматы облыстық болгар этномәдени орталығы

Ярополова

Дарья Алексеевна

13.

«Т.Шевченко атындағы Просвита Жетісу» украин этномәдени орталығы

Дурас

Николай Федорович

14.

«Қазақстан кәрістері» қауымдастығының Талдықорған аумақтық филиалы

Ли

Владимир Леонидович

15.

Алматы блыстық «Күміс тамыр» қытай этномәдени бірлестігі

Мазова

Людмила Анатольевна

16.

ҚР «Барбанг» күрттер қауымдастығының Талдықорған аумақтық филиалы

Чатуев

Сакид Тимурович

17.

«Видергебурт»  Талдықорған немістер қоғамы

Молодцов

Владимир Геннадьевич

18.

Алматы облыстық әзербайджан этномәдени орталығы

Осман

Асылы Алиевна

19.

«Полония» поляк мәдени-ағарту қоғамы

Порсева

Елена Петровна

20.

Алматы облыстық карашай – балқар этномәдени орталығы

Тилов

Исмаил Мухадинович

21.

Алматы облыстық татар және башқұрт мәдени қоғамы

Хайруллин

Гриф Тимурович

22.

Республикалық «Қазақстан – Корея» достық қоғамы  облыстық филиалы

Хан

Клара Александровна

 

23.

РҚБ «Қазақстан кәрістер қауымдастығы» Алматы өңірлік филиалы

Цой

Ровик Викторович

24.

Облыстық қазақ мәдениеті мен  салт-дәстүрі орталығы

Шыныбаев

Серикбол Тулеутаевич

 

25.

Алматы облыстық дүнген этномәдени бірлестігі

Лосанов

Исмаз Харькиевич

 

26.

Алматы облыстық «Сафар» тәжік қоғамдық бірлестігі

Солихов

Карохон Юсуфович